Тел:   +389 2 3117 896
Факс: +389 2 3118 414
Е-пошта: contact@mon.gov.mk

 

Министерство за Образование и Наука

 

ул. Св. Кирил и Методиј бр.54

1000 Скопје

Република Македонија

тел:   +389 2 3117 896

факс: +389 2 3118 414

e-пошта Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.